Aralık 10 23:30

Akıl ve vicdan sahipleri için yazılmıştır; G20 YENİ DELHİ ZIRVASI VE SİYONİST YAHUDİLERİN ZURNASI!

Akıl ve vicdan sahipleri için yazılmıştır;  G20 YENİ DELHİ ZIRVASI  VE  SİYONİST YAHUDİLERİN ZURNASI!

Akıl ve vicdan sahipleri için yazılmıştır;

G20 YENİ DELHİ ZIRVASI

VE

SİYONİST YAHUDİLERİN ZURNASI!

      

Hindistan'ın ev sahipliğinde bu yıl "Tek Yeryüzü, Tek Aile, Tek Gelecek" ana temasıyla düzenlenen 2023 yılı 18'inci G20 Liderler Zirvesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı resmi karşılama töreniyle başlamıştı. Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Bharat Mandapam Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki törende zirveye katılan liderleri tek tek karşılayarak fotoğraf pozları dağıtmışlardı.

Hindistan'da düzenlenen G20 Liderler Zirvesi'nin bildirisinde, tarafların Rusya-Ukrayna Savaşı'na ilişkin güç kullanımından kaçınması gerektiği vurgulanarak, "Nükleer silahların kullanılması veya kullanma tehdidi kabul edilemez." ifadesi yer almıştı. Tarafların Ukrayna'daki savaşa ilişkin milli tutumlarının ve Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi ile BM Genel Kurulunda alınan kararların tekrarlandığı kaydedilen bildiride, tüm devletlerin BM Şartı'nın amaç ve ilkelerine bütünüyle uyumlu davranması gerektiği vurgulanmıştı. Öyleyse; dünyadaki tüm savaşların ve anarşik çatışmaların altında Siyonist güdümlü BM yatmaktaydı.

Türkiye ve BM'ye "Karadeniz Tahıl Girişimi" Alkışı!

Rusya ve Ukrayna arasında devam eden savaş nedeniyle tahıl ürünlerinin dünya pazarlarına sevkiyatı konusunda Türkiye ve BM'nin rolüne dikkat çekilen bildiride, "Türkiye ve Birleşmiş Milletler arabuluculuğunda Rus gıda ürünleri ve gübrelerinin dünya pazarlarına erişimi için Türkiye ve BM'nin aracılık ettiği İstanbul Anlaşmaları'na yönelik çabaları takdir ediyoruz." değerlendirmesi paylaşılmıştı. Oysa bu tür girişimlerin zaten BM gözetiminde Erdoğan’a yaptırılması, AKP iktidarının parlatılarak Siyonizm’in daha karanlık senaryolarında kullanılması planının bir parçasıydı!

Siyonist Amaçlar Sloganda Saklıydı!

Hindistan’ın ev sahipliğinde düzenlenen 18’inci G20 Liderler Zirvesi’nin ana temasını “Tek Yeryüzü, Tek Aile, Tek Gelecek” sloganı oluşturmaktaydı. Zirve için belirlenen slogan doğrultusunda, Siyonizm’in güdümünde ve “Bâtıl ekseninde yeni bir dünyanın temelleri mi atılıyor?” düşüncesini akıllara taşımıştı. Çünkü bu slogan, Siyonizm’in Gizli Dünya Devleti hayalini yansıtmaktaydı.

Erdoğan ile Netanyahu Tokalaşırken İsrail 16 Filistinliyi Şehit Eden Saldırılarını Başlatmıştı!

İşgalci ve Siyonist terör çetesi İsrail, “Eşek arısı yuvası, Lağım Faresi ortamı…” dedikleri Batı Şeria kampına en ağır silahlar ve bombalarla hücum edip 16 mazlum Müslüman’ı katlederken; sözde dindar kahraman Erdoğan, Siyonist İsrail'in Başbakanı Netanyahu ile tokalaşırken işgalci İsrail'in katil askerlerinin son 24 saatte 16 masum Filistinli Müslüman’ı şehit ettiği ortaya çıkmıştı. Birleşmiş Milletler 78. Genel Kurulu'nun yapıldığı New York'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan, Siyonist İsrail Başbakanı Netanyahu ile çok sıcak ve samimi bir görüşme yapmıştı. Bu görüşme sonrası, Sn. Erdoğan’ın “BM 78’inci Genel Kurul temaslarımız kapsamında İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile bir görüşme gerçekleştirdik. İstişarelerimiz ülkemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olsun” açıklaması enteresandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İsrail'in Başbakanı Netanyahu kameralara el ele tokalaşarak poz verirken sinsi Siyonist Netanyahu, Zatialilerin kırmızı kravatına övgüler yağdırdığı anlarda, İsrailli eşkıyaların yaptıkları Filistinli katliamını, Sn. Erdoğan ne aklına ne de ağzına alamamış, şaka yollu bir uyarıda dahi bulunamamıştı. Çünkü bu tür cılk çıkışlar, sadece Türkiye’de ve dindar kesimlerden oy almak kastıyla lazımdı. Kutsal(!) Amerika’da ve putsal Netanyahu karşısında bunları konuşmanın sırası mıydı? Danışıklı ve kof bir “Van Münit!” çıkışı bile başına ne işler açmıştı!..

Makalenin tamamı için:https://www.millicozum.com/mc/duyurular/akil-ve-vicdan-sahipleri-icin-yazilmistir-g20-yeni-delhi-zirvasi-ve-siyonist-yahudilerin-zurnasi

Yorum Yaz