Temmuz 19 02:47

DÜNYANIN YENİDEN DİZAYNI VE GAZ BORU HATTI PATLAMALARI

DÜNYANIN YENİDEN DİZAYNI VE GAZ BORU HATTI PATLAMALARI

Rusya’nın Ukrayna saldırısının hemen ardından, bunların; “Siyonizm’in sarsılan otoritesini yeniden sağlama ve dünyanın kontrolünü eline alma..." çabalarının bir parçası olduğunu yazmıştık. Özellikle, ABD'nin ve Siyonizm’in hegemonya çarkına başkaldırmaya başlayan AB'nin ve kendi şeytani amaçları açısından tehlikeli dönüşümlere gebe görünen Türkiye’nin hizaya sokulması planlanmıştı.

İşte, Baltık Denizi’nde Avrupa ülkelerine ve özellikle Almanya’ya Rus doğalgazını taşıyan Kuzey Akım 1 ve Kuzey Akım 2 boru hatlarında ve aynı zamanda meydana gelen patlamaların da, yine aynı Siyonist odaklarca yapıldığı anlaşılmaktaydı. Çünkü bu sabotaj ne Rusya'nın ne de Avrupa’nın çıkarınaydı. Uzmanlar, teknik sorunlarla veya deniz basıncı gibi doğal sonuçlarla bu patlamaların pek mümkün görünmediğini açıklamışlardı.

Evet, tekrar ABD-Rusya eksenli, ama daha etkin ve tedbirli yeni bir dünya dengesi oluşturma hesaplı çıkarılan Rusya ve Ukrayna savaşı sonrası, Rusya’nın işgal ettiği ve Ukrayna’nın neredeyse Karadeniz’le irtibatını kestiği toprakları resmen ilhak etmesi üzerine, Zelenskiy’nin “acil NATO’ya girme istediğini” bile, ABD; "Şimdilik buna gerek yok... Biz sahada Ukrayna’ya her türlü desteği zaten veriyoruz” şeklinde reddetmeleri, bizim kanaatimizi haklı çıkarmaktaydı.

Öyle seziliyor ki, Türkiye'yi hem Ege'den, hem Trakya bölgesinden hem Suriye’de PKK teröristleri üzerinden iyice sıkıştırıp NATO’dan çıkarılmasına bahane yapılacak adımlar atmasına... Hem Şanghay oluşumuna da alınmayarak ortada bırakılıp her türlü saldırıya açık konuma taşınmasına yol açma çabasındadırlar. Zaten bu Şeytani merkezlere göre; Ukrayna’nın bir günahı da, Türk İHA ve SİHA’larının motorlarını satması, hatta bu motorların ortak yapımına yarayacak bir fabrikanın kurulması anlaşmasıydı.

Baltık Denizi altındaki doğalgaz taşıyıcı boruların patlatılması, hem Rusya’ya, hem İngiltere dışındaki Avrupa’ya on milyarlarca dolar zarar açmıştı. Ancak bu boruların tekrar tamir olunması ve devreye sokulması, hem aylar alacaktı, hem de Siyonist sermayeli yapımcı firma, yine on milyarlar kazanacaktı. Yetmez, bu gaz kesintileri başta Almanya, tüm Avrupa ülkelerinde huzursuzluklara ve halk ayaklanmalarına yol açacak, böylece Siyonizm’e direnen yönetimleri değiştirme fırsatı doğacaktı.

Sabotaj ihtimali ağır basmaktaydı. Baltık Denizi'nde doğalgaz hattında patlama yaşanmıştı!

İsveç Ulusal Sismik Ağı (SNSN), Baltık Denizi'nin altındaki Rus doğalgaz boru hatlarındaki sızıntıların yakınında iki patlama tespit edildiğini açıklamıştı. SNSN öğretim görevlisi Björn Lund, ülkenin devlet televizyonu SVT'ye; gaz ağının bulunduğu bölgede 2,3 büyüklüğünde hissedilebilir depreme benzer bir sarsıntı yaşandığını vurgulamıştı. Lund, "İlk patlama Danimarka'nın Bornholm Adası’nın güneydoğusunda erken saatlerdeydi. O geceki ikinci ve daha güçlü patlama, adanın kuzeydoğusundaydı. Sarsıntıların nedeni ise hiç şüphe yok ki bölgede meydana gelen 2 büyük patlamadan kaynaklanıyor" ifadelerini kullanmıştı.

Makalenin tamamı için: https://www.millicozum.com/mc/duyurular/dunyanin-yeniden-dizayni-ve-gaz-boru-hatti-patlamalari

Yorum Yaz