Nisan 25 15:19

ERDOĞAN’IN BAŞKANLIK HIRSI; “TÜRK BAHARI”NA BAHANE Mİ YAPILACAKTI?

ERDOĞAN’IN BAŞKANLIK HIRSI; “TÜRK BAHARI”NA BAHANE Mİ YAPILACAKTI?

Siyonist odaklar hep böyle yaparlardı. Önce gerçek demokrasiyi tıkayacak ve halkın kendi inancı ve ihtiyacı istikametindeki yönetim tarzına engel olacak ve sadece halkın duygularını ve umutlarını istismar edip şahsi hesapları için kullanılacak partileri, kişileri ve çevreleri iktidara taşırlardı… Onları tepe tepe kullanırlardı… Artık halk bunlardan bıkıp bunalmaya ve yeni arayışlara başlayınca da, bu sefer yine o ülkede karışıklıklar tezgâhlayıp demokratik barbarlıklardan ve Arap Baharı cinsinden hokkabazlıklardan sakınmazlardı. Şimdi bazı yandaş yalaka takımını da aynı senaryoların Erdoğan iktidarına karşı hazırlandığı kuşkuları sarmıştı… Ama tabi onların bir hesabı varsa, elbette Allah’ın da bir hesabı vardı… Ve öyle umuyoruz ve inanıyoruz ki, bu sefer Siyonist gâvurların tuzakları kendi başlarına yıkılacaktı.

Hilal Kaplan'dan “Darbe” iddiası ve “Hainlerin Korku Rüyası!”

Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan, "Darbe olasılığını, 15 Temmuz'dan dört ay önce yazdığımda da paranoyaklıkla suçlandığım için yine aynı numarayı uygulayacaklardır. Ama garip bir hareketlilik var, benden söylemesi" ifadelerini niye kullanmıştı? Washington merkezli bir düşünce kuruluşu olan Dış İlişkiler Konseyi'nden (Council on Foreign Relations - CFR) bahseden Kaplan, "Batı medyasını takip edenler, bu kurumda çalışan analist Steven Cook'un en Türkiye karşıtı üç yazardan birisi olduğunu bilir" diyerek yazısının devamında şunları aktarmıştı:

"CFR analisti Cook'un, Türkiye'deki geniş çaplı orman yangınları çıkmadan üç gün evvel, Foreign Policy'de, 'Erdoğan rejimindeki çatlaklar büyüyor' başlığıyla çıkan makalesi dikkat çekici. Makaleyi özetleyen, FP resmi hesabından da paylaştıkları cümle şöyle; 'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Türkiye genelinde kontrol kurma ve sürdürme kapasitesi zarara uğramış görünüyor. Bu da büyük çaplı protestolar, artan şiddet ve devletin zirvesindeki siyasi mücadeleler olasılığını artırıyor.'

"Sosyal medyadaki gayri milli hesapların FETÖ'yü açıktan savunma telaşı, AKP'ye yakın herkesi açık açık infaz edeceklerini söylemelerine varan cüretleri, ‘Türkiye'ye yardım et’ kampanyasındaki trol ağının yurt dışından beslenmiş oluşu... Bu ve benzeri tüm işaretler, bana geçirdiğimiz kışı ve unutmadığımız ayazları anımsatıyor" diye devam eden Kaplan, yazısını şu ifadelerle noktalamıştı: "Darbe olasılığını, 15 Temmuz'dan dört ay önce yazdığımda da paranoyaklıkla suçlandığım için yine aynı numarayı uygulayacaklardır. Ama garip bir hareketlilik var, benden söylemesi... Gelmekte olan darbe girişimini tahmin ettiğim yazımın başlığı ile bitirelim; Biz hazırız."

Hz. Peygamber Efendimiz (SAV): “Hainler korkak olur!” buyurmuşlardı. Hilal Kaplan gibi yandaş yalakaların bu darbe kuşkuları, yoksa suçluluk telaşı mıydı?

Abdurrahman Dilipak’ın Erdoğan’a İtirazları ve İtirafları!

Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, Cumhurbaşkanlığı'nın kalkınma planında yer alan 61. madde üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tepki koymuşlardı?!

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, “11. Kalkınma Planında, 2023 hedefinde NeuraLink” başlıklı yazısında (06.08.2021), Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’nın kalkınma planında yer alan 61. maddeyi ele almıştı. Bu plandaki, “Sağlık bilimlerinin gelişimiyle biyoteknolojik ürün ve bireyselleştirilmiş ilaçlar gelişmekte, vücut değerlerini ölçen deri altı çipler, akıllı saatler ve bileklikler gibi giyilebilir sağlık teknolojilerinin çeşitlenmesi ve kitlesel kullanımlarının yaygınlaşması beklenmektedir.” ifadelerini değerlendiren Dilipak, “Kur’an-ı Kerim okuyan bir Cumhurbaşkanına; bunu kimler ve nasıl imzalatabiliyorlar!?” diye sormuşlardı.

Makalenin tamamı için: https://www.millicozum.com/mc/duyurular/erdoganin-baskanlik-hirsi-turk-baharina-bahane-miyapilacakti

Yorum Yaz