Aralık 11 00:04

FİLİSTİN’DE; BÜYÜK BAYRAMIN BÜYÜLÜ BAŞLANGICI

FİLİSTİN’DE;  BÜYÜK BAYRAMIN BÜYÜLÜ BAŞLANGICI

 

FİLİSTİN’DE;

BÜYÜK BAYRAMIN BÜYÜLÜ BAŞLANGICI

Hamas’ın, hem de 1973’teki Yom Kippur Savaşı’nın 50. yıldönümü sabahı, katil ve işgalci İsrail’e karşı başlattığı yoğun füze saldırıları ve güya çok korunaklı sınır kapılarını aşıp İsrail’in içlerine sızmaları tam bir şaşkınlığa yol açmıştı. Siyonist İsrail’de, çoğu asker, subay, polis ve ajan 2000 (iki bin) kişinin öldüğü, binlerce kişinin yaralandığı ve yine binlerce önemli(!) kişinin kaçırılıp rehin alındığı konuşulmaktaydı. Bu şanlı kalkışma, bizim Kurtuluş Savaşı’mızla aynıydı; yani Hamas’ın çıkışı haklı bir vatan savunmasıydı.

Efsane Başbakanlarımızdan Rahmetli Erbakan Hocamız, 1970’li MSP yıllarında, Milli Gazete’nin bir hediyesi olarak bir ATLAS dağıtmıştı. O atlasın hiçbir yerinde İsrail diye bir devlet ve onun bayrağı yer almamıştı. Çünkü Erbakan’a göre, İsrail zaten suni ve geçici bir terör yapılanması ve İslam dünyasının bağrına yerleştirilmiş bir çıbanbaşıydı. Ve önünde sonunda mutlaka ortadan kaldırılacaktı. Bu nedenle haritalarda bir devlet gibi gösterilmesi, anlamsızdı ve haksızlıktı. Bu nedenle yok sayılmıştı!

Evet, Erbakan’ın Milli Görüş Hareketi, evrensel ve orijinal programları ve Adil Düzen hazırlıkları, dünyadaki tarihi değişimin ve talihli devrimin FİKRÎ altyapısını oluşturmaktaydı. Ve bunların uygulanmasını mümkün kılacak ve zalim odakları hizaya sokacak teknoloji harikası savunma hazırlıklarını tamamlaması lazımdı ve yapılmıştı. Milli Çözüm ise bu kutlu şuuru pekiştirme ve geliştirme aşamasıydı. Şimdi Hamas’ın şahlanması ise, Siyonist kangrenin deşilip Yeni bir Dünya tesisinin FİİLÎ kalkışmasıydı.

Aksa Tufanı'ndaki 'Gizli' Ayrıntı

İsrail işgalindeki bölgelere düzenlenen Aksa Tufanı operasyonunun nasıl gizli tutulduğuna ilişkin çarpıcı değerlendirmede bulunan Filistinli gazeteci Muin Naim, sessizce yürütülen planın komutanlara bile son anda haber verildiğini aktarmıştı.

Filistin'de Kassam Tugayları’nın başlattığı tarihi Aksa Tufanı operasyonu İsrail’i sarsıp şaşkınlığa uğratırken, Siyonist kuduzlar bu kayıplarına karşılık olarak yine sivil katliamlara başlamıştı. İsrail, Gazze’deki okul, cami, alışveriş merkezi, apartman gibi tamamen sivil noktaları bombalarken, Filistinli direnişçilerin ilerleyişi, işgal altındaki topraklardaki askeri birimler üzerinde yoğunlaşmıştı.

Makalenin tamamı için: https://www.millicozum.com/mc/duyurular/filistinde-buyuk-bayramin-buyulu-baslangici

Yorum Yaz