Şubat 21 13:35

Hafize Gaye Erkan!.. “DİŞİ KEMAL DERVİŞ” OLAYIYDI... VE DEVLET BAHÇELİ YİNE İKTİDAR ORTAĞIYDI!?

Hafize Gaye Erkan!..  “DİŞİ KEMAL DERVİŞ” OLAYIYDI...  VE  DEVLET BAHÇELİ YİNE İKTİDAR ORTAĞIYDI!?

Sn. Erdoğan'ın, dışarıdan (yani Siyonist Sermaye Bankalarından) hem de çok yüksek FAİZ oranlı, üstelik yine IMF'nin yüksek kefalet payı ile borç alırken… Ve yine içeride %40'ları aşan oranlarla vatandaşa kredi sağlanırken, Merkez Bankası'nın faiz oranını %8,5’ta tutması tam bir aldatmaca ve dayatmaydı. “Hakkında NASS (kesin ve yasaklayıcı ayet hükmü) var!.. Faiz sebep, enflasyon sonuçtur!..” sözünü sürekli geveleyip kendi tahribatını ve riyakârlığını, DİNDARLIK kılıfıyla örtmeye çalışan Erdoğan için artık istismar yolları tıkanmış ve ABD'deki küresel Faiz Lobilerinin “güvenilir elemanlarından” Hafize Gaye Erkan'ı TCMB'nin başına atamaya ve faiz oranlarının artırılmasına mecbur kalmıştı.

Ülkemizde bazılarının kökenini ve Pakradun (Yahudi asıllı Ermeni) kimliğini gizlemeye çalışmaları kötü niyetlerini yansıtmaktaydı!

Hiç beklenmedik şekilde ve anlaşılan, küresel sermayenin teklifiyle Merkez Bankası'nın başına atanan Hafize Gaye Erkan, 1982 İstanbul doğumluydu, ama kimine göre ailesi Malatyalıydı. Kimileri Elazığlı olduğu iddialarını yaymışlardı. Bu durum; “Acaba Pakraduni kökeni saklanmaya mı çalışılmaktaydı?” kuşkularını uyandırmıştı.

Hafize Gaye Hanım’ın, meşhur Hafize Hanım'ın oğulları Turgut-Korkut Özal'ların kuzeni olduğu iddiaları doğru ise, bu gerçek niye gizlenmeye çalışılmaktaydı? Gayesi ve niyeti doğru ise saklanmaya gerek kalmazdı. Yeni MB Başkanı 41 yaşındaydı, malum Boğaziçi Üniversitesi mezunlarındandı ve ABD'nin en genç finans proflarındandı. Siyonist Sömürü Sermayesinin özel kuruluşu, FIRST REPUBLIC BANK'ta idareci konumundaydı. Üstelik bu sene iflas eden bu First Republic Bank'la ilgili, “yanlış beyanlar vermek ve görevini suiistimal etmek” suçlamasıyla Sn. Hafize Gaye Erkan hakkında toplu dava açıldığını, Hürriyet’in ABD temsilcisi Razi Canikligil haber yapmıştı. Bu arada Boğaziçi'ni bitirme tezi olan: “NATO Helikopter Projesi”ne güya bilim adamları hayran kalmıştı! Ve kendisinin kıymetini bilmeyen Türk yetkililer için ettiği sitemlerden dolayı 5 Temmuz 2001 yılında dönemin STAR gazetesinde ilk sayfada: “Türk, Övün Çalış, (ama) Güvenme!” diye manşete taşınmıştı. Kocası Batur Biçer de, önce Tarsus Amerikan Koleji’nden, sonra Boğaziçi'nden mezun olmuşlardı. O da Amerika'da Küresel Sömürü Baronlarının Dünya Piyasalarını Yönlendirme ve Siyonist Yahudilerin Gizli Dünya Hâkimiyetini sürdürme amaçlı FİNANS KURUMLARI’nın birinde idareci konumundaydı… Herhalde Hafize Gaye Hanım MB Başkanlığına teklifle (daha doğrusu direktifle) atanıncaya kadar, Sn. Erdoğan da kendilerini tanımamaktaydı!.. Artık anlayın, 21 yıllık Erdoğan iktidarında, Türkiye aslında kimler tarafından yönetilmiş olmaktaydı!?

Makalenin tamamı için:https://www.millicozum.com/mc/duyurular/hafize-gaye-erkan-disi-kemal-dervis-olayiydi-ve-devlet-bahceli-yine-iktidar-ortagiydi

 

Yorum Yaz