Nisan 25 13:17

MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİNDEN “DÜNYANIN DÖNÜŞÜMÜNDE NECMETTİN ERBAKAN FAKTÖRÜ” Konulu Resim Sergisi

MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİNDEN “DÜNYANIN DÖNÜŞÜMÜNDE NECMETTİN ERBAKAN FAKTÖRÜ” Konulu Resim Sergisi

MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİNDEN

Prof.Dr.NECMETTİN ERBAKAN'ın

13.VUSLAT YILDÖNÜMÜNDE

"DÜNYANIN DÖNÜŞÜMÜNDE NECMETTİN ERBAKAN FAKTÖRÜ"

Konulu Resim Sergisi

Program Kuranı Kerim ve Meali Okunarak Başladı.
Milli Çözüm Dergisi Adına Açıklamalarda Bulunan
MEHMET SITMAPINAR;
 
"Saygıdeğer Basın Mensupları, Aziz milletimizin kıymetli evlatları Konyalı kardeşlerim ve Milli Çözüm Dergimizin inançlı vefakâr mensupları!
Hak-Batıl mücadelesinde her durum ve her şart altında bizlere Hakkın tarafında olmayı öğreten, Efsane Başbakan, büyük devlet, ilim ve siyaset adamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın 13. Vuslat Yıldönümü münasebetiyle "DÜNYANIN DÖNÜŞÜMÜNDE ERBAKAN FAKTÖRÜ "konulu fotoğraf sergimize hoş geldiniz.
İnsanlığın her alanda karanlık bir dönemden geçtiği zaman diliminde, Erbakan Hocamızın tüm insanlığa kurtuluş reçetesi olarak sunduğu; Aklı Selimin, Müspet İlmin, Tarihi Birikimin, Vicdani kanaatin, Evrensel Hukuk normlarının ve KURANI KERİMİN ışığında hazırlanan Adil Düzen programlarına olan ihtiyacımız her zamankinden çok daha fazladır.
Bu sebeple Aziz Erbakan Hocamızın 13. Vuslat Yıldönümünde, Hocamızı anmak ve doğru anlamak ve üzerimize düşen sorumluluklarımızı kuşanmak amacıyla buradayız...!
Ve 5 aydır Siyonist Kuduz İsraile kahramanca ve yüksek bir iman ruhu ile mücadele verip direnen Filistinli kardeşlerimizi de buradan Erbakan Hocamızın selamıyla selamlıyor kendilerine en kısa zamanda Rabbimizden zaferlerin en büyüğünü niyaz ediyoruz.
Elbette Siyonist zalimlerin korkunç kıyımları ve yıkımları karşısında derin acılar yaşadıkları halde, Hamasın Mücahit kahramanlarının şanlı mücadeleleri nedeniyle, büyük bir huzur ve heyecan da yaşamaktayız!
Bütün bunlar yanında Filistinli kardeşlerimizin büyük bir stratejiyle ortaya koymuş oldukları bu cihat mücadelesini bir terör eylemi gibi gösterme çabasında olanlar ise hain ve gafil takımıdır. Ve yüz yıl önce Haçlı ittifakına karşı verdiğimiz Şanlı Millî Mücadelemizi bir isyan hareketi sayarak ...! Millî Mücadelemizin başkomutanı Mustafa Kemal’i de bir “ASİ” gibi sunanlarla bunlar aynı kafalardır...
Bütün bunlardan da anlaşılacağı üzere bugün Hamas ve Filistin mücahitleri, aynı zamanda Türkiye’mizi savunmaktalardı. Çünkü Filistin’i susturan ve işgal altına alan kuduz İsrailin ana gayesi Türkiye’mizin işgaliydi.!
Prof. Necmettin Erbakan Hocamız 1990’lı yıllarda Millî Gazete eliyle bir ATLAS dağıtmıştı. O atlasın hiçbir yerinde İsrail diye bir devlet ve onun bayrağı yer almamıştı. Çünkü Erbakan Hocamıza göre İsrail, zaten sun'i ve geçici bir terör yapılanması ve İslam dünyasının bağrına yerleştirilmiş bir çıbanbaşıydı. Ve eninde sonunda mutlaka ortadan kaldırılacaktı. Bu nedenle haritalarda bir devlet gibi gösterilmesi, son anlamsızdı ve başta Filistin olmak üzere, bağımsızlık mücadelesi veren milletlere karşı bir haksızlıktı. Bu nedenle yok sayılmıştı!
Evet, Erbakan’ın Millî Görüş Hareketi, evrensel ve orijinal programları ve Adil Düzen hazırlıkları, dünyadaki tarihi değişimin ve talihli devrimin FİKRÎ altyapısını oluşturmaktaydı. Ve bunların uygulanmasını mümkün kılacak ve zalim odakları hizaya sokacak teknoloji harikası savunma hazırlıklarını tamamlaması lazımdı ve bu süreçte hepsi de yapılmıştı. Milli Çözüm ise bu kutlu şuuru pekiştirme ve geliştirme aşamasıydı. Şimdi Hamas’ın Gazze’den şahlanması ise, Siyonist kangrenin deşilip Yeni bir Dünya tesisinin FİİLÎ kalkışmasıydı.
Sergimizde de görüleceği üzere Erbakan Hocamızın öncülüğünde 11 aylık Refah-Yol koalisyon İktidarında ortaya konulan,
D-8’lerle temelleri atılan;
1- İslam Birleşmiş Milletler Teşkilatı
2- İslam Savunma Paktı
3- İslam Ortak Pazarı
4- Ortak İslam Parası
5- İslam Bilim ve Kültür iş birliği gibi teşkilatlar…
Ve tüm insanlığa yegâne çıkış yolu olarak ortaya konulan “Adil Düzen” projeleri, bugün Milli Çözüm tarafından tam olarak sahiplenilmekte ve insanlığa çözümsüz olmadığımızın mesajı verilmektedir.
Sergimizin; başta Gazze- Filistin olmak üzere Doğu Türkistan, Arakan, Yemen, Keşmir gibi tüm coğrafyalara huzur getirecek yarınlara kapı aralamasını Rabbimizden niyaz ediyoruz.
Bugün insanlığın yaşadığı buhrandan kurtuluşun ancak Erbakan Projelerinde ve Milli Çözüm çizgisinde olduğunu belirterek saygılarımızı sunuyor.
Sergimize tekrar hoş geldiniz." diyerek MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ Konya İl Başkanı
NECMETTİN BİŞKİN İle Beraber Kurdela Keserek Sergi Açılışını Gerçekleştirdiler.
Açılışın Ardından
NECMETTİN ERBAKAN Hocamız Adına Sergi Açılışına Katılanlara Lokma Tatlısı İkram edildi.
Resim Sergisi 01 Mart Cuma Akşamına Kadar Devam Edecek.
BÜTÜN HALKIMIZ DAVETLİDİR
 
 
RESİM SERGİMİZDEKİ FOTOGRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ..
 
 
 

Yorum Yaz