Temmuz 19 03:08

Taliban’a Farklı Bir Bakış: ŞEYTAN HER TAŞIN ALTINDAYDI VE Siyonist Yahudiler, İnsan Suretli Şeytanlardı!

 Taliban’a Farklı Bir Bakış:  ŞEYTAN HER TAŞIN ALTINDAYDI  VE  Siyonist Yahudiler, İnsan Suretli Şeytanlardı!

Erbakan Hocamız:

“Bize; ‘Siz her taşın altında bir Yahudi arıyorsunuz?’ diyorlar. Hayır, biz her taşın altında bir Yahudi aramıyoruz; ama her baktığımız şüpheli ve şaibeli taşın altından bir Siyonist Yahudi çıktığını görüyoruz!” buyurarak, bir TV programında şu çarpıcı bilgileri aktarmışlardı:

Siyonistler Dünyayı Nasıl Sömürüyorlardı?

“Diyelim ki; siz şimdi Kayseri’den Hacca gitmek istiyorsunuz. “Efendim ben Müslümanım, param vatanıma, Müslümana gitsin. Türk uçağı ile Hacca gideceğim” diyorsunuz. Türk uçağına biniyorsunuz: “Ne güzel, uçak paramı yatırdım, ülkeme, Türkiye’ye paramı verdim, Hacca gidiyorum” diye koltuğunuza oturup uçuyorsunuz. Haberiniz yok ki, o uçağın dünyanın her yerinde serbest hava bölgesinde uçabilmesi için IATA üyesi olması lazım. IATA, Siyonist Rockefeller’in kurduğu bir sömürü çarkıdır. Bilet parasının %9'unu vermeden de buraya üye olamazsın. Yani önce Yahudi'ye %9'unu vereceksin, ondan sonra uçağa bineceksin. Yoksa binemezsin. “Efendim, ben Yahudi'ye para vermek istemiyorum, uçakla gitmeyeyim, gemiyle gideyim” diyerek gemi ile Hacca gitmeye kalkışsan, bu sefer de açık denizlerde gemilerin yürümesi için Loyd’un müsaadesini alması lazım. Loyd da diğer bir Yahudi’nin soygun tezgâhıdır. Yine %9’unu vereceksin. 

“Efendim, ben Suudi Arabistan'a para göndereceğim!” Gönderemezsin, çünkü bu Siyonizm’in dünyasıdır. Paranı önce bir Siyonist bankaya vereceksin, o banka oradaki şubesine emir verecek. Sonra o parayı ödeyecek ve bundan da %1’ini kendisi kapıp alacak. 

Ben Müslüman ülke Pakistan'dan mal alacağım. Onun için akreditife açmam lazım, ama açamam. Bu dünya Yahudi’nin dünyasıdır. Yahudi'nin Bankası araya girecek, %5’ini alacak ki sen ticaretini yapasın!..

Sözü uzatacak değilim. Şimdi ben sizin yüzünüze bakıyorum, yüzünüzün derisini görüyorum. Bu deriyi kaldırırsam altından ne çıkar? Adale çıkar, sinir çıkar, kemik çıkar, damar çıkar… Şimdi ben size 200 tane ülkeyi ihtiva eden bir dünya haritasını duvara asılı tutsam... 200 tane boyalı, bayraklı olan ülkelerin bayrak sayfasını kaldırsam, yüzünüzün derisini kaldırdığım gibi. Bak size bu Siyonist dünyanın anatomisini anlatıyorum. O gördüğün boyaları kaldırdığın zaman bir de göreceksin ki, bu nasıl bir dünyaymış yahu! Nerede para varsa Yahudi'nin havuzu, pompası, süzgeci, emme borusu; oradan parayı emiyor, çalışıyor, sömürüyor!.. Mal alırsın, %5 vereceksin. Para gönderirsin, %1 vereceksin. Bir yerden bir yere gideceksin, %9 vereceksin. Fırına gidip ekmek alacaksın; yarısını dolaylı biçimde Yahudi’ye vermek zorundasın. Sen fırından girip ekmeği alırken, yuvarlak hesap olsun diye ekmek 300 lira diyelim. 300 lirayı verdin, ekmeği aldın geldin, peynirle beraber yedin. Peynir-ekmekten başka bir şey alacak halin kalmamış zaten. Yedin, oturuyorsun şimdi. “Ne yapayım, ekmek 300 lira idi, aldım, oturdum, yedim; hayat böyle pahalı” diyorsun, dövünüp duruyorsun. Hiç düşündün mü, o 300 lira nereden teşekkül ediyor? Bunun kitabı var bizde, kuruşu kuruşuna. O ekmek tarladan fırına gelinceye kadar; traktör faizli parayla alınmış, traktörün bonosu masrafa yazılmış. Bütün bunlar ekmeğin parasını verirken size ödetiliyor. Fırın faizle çalıştırılıyor, size ödetiliyor. 300 liranın 100 lirası faizdir, bu Siyonizm’e gider. Geriye kalan 200 liranın 100 lirası haksız vergidir. Devlet alır. O da almış olduğu bu verginin yarısını götürüp Siyonizm’e verir. Böylece ekmeğin asıl bedeli 150 lira olması lazım gelirken, 300 lira ödüyorsunuz. Her ekmek alırken 150 lira Siyonizm’e vermeye mecbursunuz, mahkûmsunuz... Dünyada ortalama bir senede 75 trilyon dolarlık alışveriş yapılıyor. İnsanlar, Siyonizm’e 37 buçuk trilyon dolar para ödüyorlar. Nasıl bir zulüm ve sömürü dünyasındasınız anlatabiliyor muyum? Şimdi işte bu dünyayı bu şekilde kontrolü altına almış olan Siyonizm, “Bunlar yetmez, hepten benim kölem olacaksınız!” diyor. “Cenab-ı Hakkın asıl ve has kulları biziz. Büyük İsrail’i kuracağız. Dünyaya hâkim olacağız, bizim Mesih’imiz gelecek, Dünya hâkimiyetimizi perçinleyecek! Ve böylece ebedi olarak dünya hâkimiyeti gayesine ulaşmış olacağız” diye inanıyor. İşte bu maksat için şimdi 20. Haçlı Seferini yürütüyor, Türkiye’yi bitirmek istiyor… Ama yürütürken önüne en büyük mani olarak Refah Partisi çıkıyor... Bu nedenle onu karalamak, yıpratmak ve kapatmak için bahaneler arıyor. Peki, Refah Partisi nasıl halledilecek? Bak, şurada bir piramit görüyorsunuz. Bu, Yahudi'nin mührüdür. Bu piramidi Rockefeller’in 30 sene basın müşavirliğini yapmış olan Gary Allen, işte bu kitapta anlatıyor. Bu piramidin ne manaya geldiğini kitabında açıklıyor. Ben de bunu şuradan, büyük olarak gösteriyorum ki, seyircilerimiz bunu rahat bir şekilde görebilsinler. 

 

TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ:

 

Yorum Yaz