Şubat 21 14:32

Türkiye Mafya’nın İnsafına mı Kalmıştı? ERDOĞAN’IN “SÜFYAN” İKTİDARI VE KUR’AN’DA “DOKUZLU ÇETE” KAVRAMI

Türkiye Mafya’nın İnsafına mı Kalmıştı?  ERDOĞAN’IN “SÜFYAN” İKTİDARI  VE  KUR’AN’DA “DOKUZLU ÇETE” KAVRAMI

Alaattin Çakıcı’nın saldırıları ve Devlet Bahçeli’nin sahip çıkması.

Toplumda meşhur Mafya Babası olarak tanınan Alaattin Çakıcı’nın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan bir mektubu sosyal medya hesabından yayınlamıştı. “Uslu ol!” gibi ifadelerin yer aldığı mektup ortalığı karıştırmıştı.

Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında, "yargıda reform" tartışmalarıyla ilgili: “Mafya liderlerinin, uyuşturucu kaçakçılarının serbest bırakıldığını, ancak düşünce suçlularının hapsedildiğini” belirterek; hiç kimsenin düşüncesini ifade ettiği için hapse atılmayacağı söyleniyorsa, hukukta reform yapılacağına o zaman inanacağını vurgulamıştı. Bunun üzerine Alaattin Çakıcı el yazısıyla Muhalefet Liderini hedef alan ve tehditler yağdıran şu mektubu paylaşmıştı:

KAMUOYUNA SAYGILARIMLA

“CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugünkü grup toplantısında af ile ilgili (olarak) mafya liderlerinin Sarayın emri ile serbest bırakıldılar ifadesini kullanan bu gafil muhbir, (acaba) istemeden bir gaf mı yapmıştı?.. Yoksa uluslararası üst akılın, PKK’nın ve tüm bölücü unsurların adi ve şerefsizce (avukatı gibi mi davranmıştı?) Dili başka söyleyen beyni bölücülüğe endeksli bu onur yoksunu; fikir özgürlüğünden bahsederken, 3,5 yıldır yatan hain Osman KAVALA’yı mı, yoksa Selahattin DEMİRTAŞ’ı mı anlatmıştı?

 

TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ:

Yorum Yaz