Nisan 25 15:20

Türkiye’nin Erdoğan’la Sınavı ve UKRAYNA SAVAŞI

Türkiye’nin Erdoğan’la Sınavı ve UKRAYNA SAVAŞI

ABD, Ukrayna’da Biyolojik Araştırma Merkezlerinin bulunduğunu kabul etmişti. Zaten Putin de, Ukrayna’nın Rusya’ya karşı Biyolojik Silah üretim tesisleri kurduğunu söylemişti. Ukrayna askerlerinin, özel kuvvetlerinin ve sivil savunma birliklerinin ortak masonik simgeleri ve Gamalı Haç benzeri Nazi şekillerini ve “Güneş Tekerleğini” kullandıkları görüntülenmişti.

Acaba Amerika ve Rusya, Ukrayna’da “Biyolojik” silahlar üretildiği iddialarıyla, “Korona Virüs’ün özel laboratuvarlarda üretildiği” dedikodularına bir günah keçisi bulma amacı mı gütmektelerdi? ÇİN’in bu iddialara şiddetle karşı çıkması, Korona Virüs’ün Wuhan’daki laboratuvarlarda üretilip yayıldığı gerekçesiyle yüz milyarlarca dolarlık tazminata mahkûm edilme endişesi ve suçluluk psikolojisi yüzünden miydi?

Siyonizm timsahının üst çenesi olan Haçlı Batı (Amerika ve Avrupa) ise, kendilerinin kışkırttığı ve Rusya’nın yol açtığı Ukrayna yıkımı ve katliamları karşısında tam bir tutarsızlık ve duyarsızlık içindeydi. En basitinden Rusya’ya yönelik ambargo girişimlerini, saldırı öncesinde ciddi bir şekilde gündeme getirselerdi, Rusya bu haksız ve dayanaksız saldırıya cesaret edemeyecekti. Siyonist zalimler ve işbirlikçi hainler, kendi şeytani düzenlerinin sürmesi ve sömürü sistemlerinin yürümesi için dünyayı ateşe vermekten çekinmemişlerdi.

Çünkü Rus Dışişleri Bakanı Lavrov; 300 Milyar Dolarlık Merkez Bankası rezervlerinin dondurulmasını hiç beklemediklerini ve bunun savaşın seyrini değiştireceğini söylemişti. Moskova Devlet Üniversitesi öğrencilerine hitap eden Lavrov: “Böyle bir girişimi hayal bile edemediklerini” belirtmişti.

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy, İsrail'e Yalvarmaktaydı!

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy İsrail parlamentosuna hitaben yaptığı konuşmada "Demir Kubbe" sistemini isteyerek, "Ukrayna ve ülkedeki Yahudilerin korunmasına yardım edin. Sizden neden askeri mühimmat alamadığımızı merak ediyoruz." diye yakınmıştı. Rusya'nın açtığı savaş nedeniyle Ukraynalı sivillerin ülkelerini terk etmek zorunda kalmalarını Nazi katliamından kaçan Yahudilerin durumuna benzeten Zelenskiy, "Ulusumuz şimdi Polonya, Slovakya, Çekya, Almanya ve diğer onlarca ülkeye kaçarak güvenlik arıyor. Tıpkı sizin geçmişte yaptığınız gibi." ifadelerini kullanmıştı.

Zelenskiy, İsrail parlamentosu özel oturumuna video konferans yöntemiyle bağlanarak İsrailli milletvekillerine: “Rusya'nın ülkesine açtığı savaşı ‘tam kapsamlı ve gayrimeşru bir savaş’ şeklinde nitelendirerek, ‘Bu savaşla kültürümüzü, ulusumuzu, insanlarımızı, çocuklarımızı ve Ukraynalıları Ukraynalı yapan ne varsa öldürmek istiyorlar. Rusya ordusu şimdi milislerle (Ukrayna'yı) yok ediyor ve tüm dünya bunu izliyor.’” gerçeğini aktarmıştı.

“Rusya'nın Ukrayna'ya karşı Nazi Almanya’sının İkinci Dünya Savaşı'nda Yahudileri yok etmek için yaptığı ‘Nihai Çözüm’ planını uyguladığını” savunan Zelenskiy:

"Ben şimdi sizin tarihte yaşadıklarınızla bizim şimdiki yaşadıklarımız arasında şu benzetmeyi yapıyorum. Kremlin'in ne dediğini dinleyin. Tüm Avrupa'yı yok etmek isteyen, sizden hiç kimseyi sağ bırakmak istemeyen Nazi partisiyle aynı terminolojiyi kullanıyorlar. Naziler, eminim sizin de çok iyi bildiğiniz, 'Nihai Çözüm' kavramını kullanmışlardı. Şimdi Moskova'da ne dediklerini dinleyin. Onlar da şimdi aynı 'Nihai Çözüm' kavramını kullanıyor. Bu kez bize karşı." diye yalvarmıştı. Oysa bu savaşı kışkırtan İsrail ve Siyonist odaklardı. Ve Rusya'ya karşı uygulanan yaptırımlara bile İsrail katılmamıştı!

Bu arada, askeri yönden hâlâ süper güç sanılan Rusya; savunma gücü bakımından 3. sınıf bir ülke sayılan Ukrayna karşısında bile, bir ay geçmesine rağmen ciddi bir başarı elde edememişti. Oysa oldukça barbar ve cabbar bir tavırla sivil ve savunmasız hedeflere dahi saldırılar düzenlemekteydi. Hatta Çeçen birliklerini ve kiralık askerlerini dahi cephelere sürmüşlerdi. Üstelik hem tank ve teçhizat hem hava unsurları hem de asker sayısı bakımından çok ciddi kayıplar verdiği bildirilmekteydi. Rusya halkından bile Putin karşıtları savaşın durdurulması için sokaklara dökülmüşlerdi.

Makalenin tamamı için: https://www.millicozum.com/mc/duyurular/turkiyenin-erdoganla-sinavi-ve-ukrayna-savasi

Yorum Yaz