Temmuz 19 02:45

3. Dünya Savaşı Hazırlığında: RUS GAZI, HAÇLI GARAZI VE AKP’NİN MARAZI

3. Dünya Savaşı Hazırlığında: RUS GAZI, HAÇLI GARAZI VE AKP’NİN MARAZI

ABD; Suriye’de PKK desteği ile, Yunanistan Dedeağaç’ta ise kurduğu büyük kapasiteli askeri üs üzerinden Türkiye’yi kuşatmasına, şimdi Güney Kıbrıs Rum kesimini de eklemişti. Girit Adası’nda büyük askeri yığınakları zaten bilinmekteydi. İngiltere ve Fransa’dan sonra, ABD’nin de Güney Kıbrıs’ta yeni üsler kurması Türkiye’yi iyice çevreleme projesiydi. Aklı durgun, stratejik öngörüden yoksun danışmanlara, belki de kiralık ajanlara aldanıp Şanghay Beşlisi’ne yaslanmakla hava atan Sn. Erdoğan, aslında Siyonist ve emperyalist odakların kirli planlarına alet olmaktaydı. Çünkü bu Haçlı – Siyonist Plan’a göre: Rusya’ya ve Asya’ya yaklaşıyor bahanesiyle, Türkiye NATO’dan çıkarılmaya ve Yunanistan’a sataşıyor denilerek topyekûn bir saldırıya maruz bırakılacağı kuşkuları giderek artmaktaydı! Ve zaten, Lozan Antlaşması’na göre her türlü askeri varlıktan ve silah yığınağından arındırılması gereken Ege’deki 12 takımdan Midilli ve Sisam Adalarına, Yunanistan tarafından ve Amerikan çıkarma gemileriyle çok miktarda zırhlı araçlar ve saldırı silahları taşındığı TSK’ya ait, bölgede keşif uçuşu yapan İHA’larca saptanmış ve yayınlanmıştı.

Bu Şeytani hesapları bozabilecek tek alternatif; D-8’lere sahip çıkılması ve Erbakan Hoca’nın İslam Birliği projelerinin diriltilmeye çalışılması iken, maalesef aynı Siyonist timsahın diğer çenesi ve cephesi olan Rusya ve Çin ittifakına yanaşmakla, aslında barbar Batı’nın sinsi emellerine hizmet sunulduğunun farkına bile hâlâ varılamamıştı.

Makalenin tamamı için: https://www.millicozum.com/mc/duyurular/3-dunya-savasi-hazirliginda-rus-gazi-hacli-garazi-ve-akpnin-marazi

Yorum Yaz