Ağustos 19 18:26

AYARSIZLARA UYARI! (Açıklama)

AYARSIZLARA UYARI! (Açıklama)

AYARSIZLARA UYARI! (Açıklama)

Not: M. Kabaca - Gebze facebook sitesinde Ahmet Hocamıza edepsizlik yapan; cevabını alınca da korkudan hemen silip kaldıran zavallılara yazılmıştır.

Ömer Çağıl

Milli Çözüm Dergisi Yazı İşleri Müdürü

 

Havlayanlara “oşt, oşt” demek ve hala hırlamaya devam ederse en sağlam bilgiler ve sarsıcı belgelerle haddini bildirmek boynumuzun borcudur!

 

Bugüne kadar Ahmet Hocamız’ın asla tenezzül buyurmayacağı bayağılıkları, kendi kafasında kurgulayıp bizi suçlamaya ve iftira atmaya çalışanlar, oluşturdukları lağımda hep kendileri boğulup gitmişlerdir.

 

Evet, bay korkak ve kaypak kişi, Ahmet Akgül Hocamız siyaset bilimcidir çünkü bu sahada tam 19 adet siyaset ve strateji dersi veren kitapların sahibidir. Türkiye’nin değil dünyanın en önemli düşünürlerinden olduğunu yerli yabancı pek çok yazar ve yorumcu kabul etmektedir ve bu sıfatları da onlar vermişlerdir. Sağcı solcu ve İslamcı bütün kesimler onun 60 kitabını ve binlerce yazısını dikkatle takip etmekte ve kaynak göstermektedir. Yetmez Adil Düzen Projelerini ve Erbakan Devrimi’ni kitaplaştırıp onlarca yeni çalışmalara kaynak hazırlayan yegâne eserlerin müellifidir. Başta Oğuzhan Asiltürk olmak üzere, Milli Görüş’ün marazlı takımını 40 yıldır tek başına ifşa eden ve en son Hocamız’a yönelik iftiralarına en ciddi ve cesaretli tepkileri koyup vazgeçiren, bilge ve şerefli bir şahsiyettir. Erbakan Hocamızın çocuklarına da şefkat ve hamiyetle sahip çıktığına onlarca yazısı ve yüzlerce dostları şahittir.

 

Sonuç: Havlamasını bilmeyen it, sürüsüne getirir kurt! Mert ve net iseniz yanımızda kuyruk sallayıp arkamızdan havlamazsınız. Ya edepli olun ya da hak ettiğiniz yanıtlara hazır bulunun. Biz Kur’an’a, Resulullah’a, Vatanımıza, Ordumuza, İslam davamıza ve Aziz Hocamız’a hıyanet ve hakaret edenlerle uğraşırken bir de siz ayaklarımıza dolaşmayın, edebinizle yerinizde oturun!

--

Kaynak:

MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ

Yorum Yaz