Şubat 21 14:19

ENVER AYSEVER’İN AYARSIZLIĞI VE ERBAKAN İSTİSMARCILARININ DUYARSIZLIĞI

ENVER AYSEVER’İN AYARSIZLIĞI  VE  ERBAKAN İSTİSMARCILARININ DUYARSIZLIĞI

İslam Düşmanlıklarına Kemalizm kılıfı geçiren Enver Aysever ve Merdan Yanardağ, Maraş Merkezli büyük deprem sonrasında yaptıkları rezil yayınlardan dolayı, haklarında “Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik…” suçundan soruşturma başlatılmıştı.

Türkiye- İsveç arasındaki hazırlık maçında, bazı futbolcuların seremoniye başörtülü kız çocuklarıyla çıkmasına “Küçük çocukların saçlarından tahrik olanların ülkesi, yazıklar olsun!” şeklinde kin kusmuş ve küstahlaşmıştı. İslam’ı hatırlatan türbandan misvaka, Ezan’dan namaza, sakaldan külaha her şeye kuduzca sataşan bu şahıs, her fırsatta Rahmetli Erbakan Hocamıza da saldırmaktadır.

Şimdi dikkatle ve ibretle bir bakalım… Rahmetli Erbakan’dan Siyonist Yahudiler ve İsrail’deki masum çocuk katilleri hiç hoşlanmıyorlardı… Türkiye düşmanlıklarını, PKK yandaşlığı ve Yunanistan kışkırtıcılığı ile defalarca ortaya koyan Haçlı emperyalist AB ülkeleri Erbakan’dan gıcık alırlardı. Türkiye’deki bir avuç faizci ve rantiyeci sermaye kodamanları… Gizli hıyanet ocağı Mason Locaları… Fuhuş, kumar ve uyuşturucu mafyası baronları… Yetmez, din istismarcısı Fetullah zındığı ve nice Tarikat hocaları da Erbakan Hoca’ya açıkça ve alçakça düşmanlık yapmışlardı… Hatta ekonomik ve sosyal, ailevi ve ahlaki yönden hiçbir iktidarın yapamadığı talan ve tahribatları yapan bu AKP iktidarı bile, Erbakan’a hıyanetleri karşılığı malum ve mel’un odaklarca iktidara taşınmışlardı. Maalesef oğlu Fatih Bey’in bu Erdoğan İktidarının yıkımlarına ortak olması bile Erbakan’ın ruhunu yaralamıştı.

Şimdi ey her bahane ile Erbakan’a çatıp yandaş tavlayanlar… Ey Onun şahsında İslam’a ve insanlık onuruna kin kusarak şeytanın yaylasında güya ucuz ve uyuz kahramanlık avlayanlar… Ey domuzlara, deyyuslara ve donsuzlara yaranmak için Efsane Başbakan Rahmetli Erbakan Hocamıza havlayanlar!..

Sizler ne kadar çabalayıp çırpınsanız, Sn. Erdoğan ve iktidarları kadar Erbakan’a hıyanet ve hakaret etmiş olamazsınız!.. Sizler ne kadar küstahlaşıp kin kussanız, şu din istismarcısı münafıklar kadar Erbakan’ın hatırasını yaralayamazsınız!.. Ama şu kadarını biliyoruz ki sizin gibi asılsız, ayarsız ve ahlâksız takımının da, şu AKP iktidarının da yularlarınız aynı Siyonist-Haçlı odakların elinde bulunmaktadır…

Makalenin tamamı için:https://www.millicozum.com/mc/duyurular/enver-ayseverin-ayarsizligi-ve-erbakan-istismarcilarinin-duyarsizligi

 

Yorum Yaz