Şubat 21 14:25

Erbakan Hoca’yı ve kutlu programlarını, “modası geçmiş nostalji” sayan ve OĞUZHAN ASİLTÜRK ve EKİBİNİN BAKIŞ AÇISINI YANSITAN, ALİ AKTAŞ’IN ZIRVALARI

Erbakan Hoca’yı ve kutlu programlarını,  “modası geçmiş nostalji” sayan  ve  OĞUZHAN ASİLTÜRK ve EKİBİNİN  BAKIŞ AÇISINI YANSITAN, ALİ AKTAŞ’IN ZIRVALARI

SP Genel İdare Kurulu üyeliği yapan ve 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Antalya Belediye Başkan adayı olan Ali Aktaş Twitter üzerinden (05.03.2020) tarihinde şunları yazmıştı:

“@aliaktas7: Uzun zamandır müşahede ettiğim gözlemlerimden biri şu: Saadet Partililer sosyal medyada Temel beyden çok Erbakan hocadan söz ediyorlar. Temel beyin konuşmalarından çok Erbakan hocanın videolarını paylaşıyorlar. Nostalji bize iktidar yolu açmayacak. Bunu ne zaman fark edeceğiz?

Refahyol İktidarının üzerinden 22 yıl geçti. O gün doğan çocukların tümü 4 yıldan beri oy kullanıyor. Ve bir tarihten ve haklı sözler söyleyen bir liderden söz ederek "bak ne kadar haklı çıktık, görün işte" diyerek insanların bize oy vermesini bekleyemeyiz.

Geçmişten değil gelecekten söz etmeliyiz. Dünü değil bugünü ve yarını konuşmalıyız. Tarih sadece ders almak içindir. Tarihte kalan hiçbir aktör bugüne dönüp bize zafer veremez. Ya da bugünün sorunlarını çözemez. Bir nehirde iki kez yıkanılmaz. Zaman değişir ve hükmü değiştirir.”

Şimdi, SP’ye çöreklenen Oğuzhan Asiltürk Ekibinin kafa yapısını ve Milli Görüş’ü rayından çıkarma hesaplarını yansıtan bu zavallı zırvacılara sormak lazımdı:

MAKALENİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yaz