Temmuz 19 03:22

İKTİDARIN SEÇİM SANCISI VE MİLLİ MUTABAKAT İHTİYACI!

İKTİDARIN SEÇİM SANCISI VE MİLLİ MUTABAKAT İHTİYACI!

Çok değerli konuklar ve aziz dostlar!..

Öncelikle mübarek Muharrem ayının ülkemize, Milletimize ve insanlık âlemine ve özellikle Alevi kardeşlerimize hayır ve huzur getirmesini umuyorum. Tutulan oruçların, yapılan duaların ve yakılan ağıtların kabulünü diliyorum.

Farklı din ve düşünceden, farklı kültür ve kökenden bütün insanların, barış ve refah içinde yaşayacakları, Aziz Erbakan Hocamızın hazırlattığı Adil Düzen değişiminin bir an evvel gerçekleşmesi duasıyla başlıyorum.

Bu tür buluşma ve toplantılarımıza, ülke sorunlarımızı ve çıkış yollarımızı konuşmamıza vesile olan başta Necmettin Musa kardeşim, tüm Konya Milli Çözüm Ekibimizin fedakâr ve cefakâr dava erlerine de, tebrik, takdir ve teşekkürlerimi arz ediyorum.

Bu kirli AKP-MHP ittifakından kurtulup bir Milli Mutabakat iktidarına acilen ihtiyaç vardır. Vatan, Vicdan ve (Tarihe-Millete) vefa duygusu taşıyanların asgari müşterekler ve ortak hedefler etrafında birleşmesi artık bir zorunluluk halini almıştır.

Çünkü Türkiye’miz; gafillerce “işbilir” sanılan bu işbirlikçi iktidarın, şahsi çıkarları ve siyasi makamları uğruna, bir uçurumun kenarına getirilmiş durumdadır:

• İşte pandemi salgını ve Ukrayna Savaşı nedeniyle dünya genelinde enflasyon %10 iken, bizde %100’leri aşmıştır. İşçi, emekli, memur, köylü geçim sıkıntısından bunalmış, intiharlar artmıştır.

Makalenin tamamı için: https://www.millicozum.com/mc/duyurular/iktidarin-secim-sancisi-ve-milli-mutabakat-ihtiyaci

Yorum Yaz