Temmuz 19 02:57

İSRAİL’İN SİYON DAĞI VE ARMAGEDDON BATAĞI!

İSRAİL’İN SİYON DAĞI VE ARMAGEDDON BATAĞI!

İSRAİL’İN SİYON DAĞI VE ARMAGEDDON BATAĞI!

Demir Kubbe Arızalanmış, İsrail’in Füzelerini Kendi Başlarında Patlatmıştı!

Ortadoğu günlerdir adeta ateş çemberine dönmüş durumdaydı. İsrail’in yoğun Gazze bombardımanı sürerken İsrail’den gelen görüntüler dünyanın gündemine birinci sıradan giriş yapmıştı. Meşhur Demir Kubbe arızalanmış, İsrail kendi topraklarını vurmaya başlamıştı. Çünkü, İsrail’in fırlattığı füzeler, mucizevi şekilde havada yön değiştirip kendi başlarında patlamaktaydı.  Abluka altındaki Gazze’yi havadan ve karadan acımasızca vuran İsrail bir yandan da kara operasyonlarını yoğunlaştırmıştı. Dünyada, Gazze’den gelen korkunç görüntülere tepkiler yükselerek devam ederken, İsrail’de ise gündem Demir Kubbe olarak da bilinen savunma sisteminde yaşanan arızaydı.

İsrail merkezli Kanal 13, “Demir Kubbe’nin tepki süresinin kısa olması nedeniyle Gazze ve Lübnan direnişinin roketlerine karşı etkisiz olduğunu” açıklamıştı. Oysa, o İsrail füzelerini havada oluşturulan elektromanyetik dalgalar tersine çevirip geri yollamaktaydı!

Sosyal medyada dolaşan bir videodan, bir Demir Kubbe önleme füzesinin arızalandığını ve Tel Aviv’in güneyindeki Rishon LeZion yerleşim bölgesinde yerleşimcilerin yaşadığı bir bölgeyi hedef alarak düştüğü anlaşılmaktaydı. Sosyal medyada viral olan video Quds Haber Ağı tarafından X’te yayımlanmıştı.[2] Başta İsrail yöneticileri, askeri yetkilileri ve dünyanın bütün bilim çevreleri şaşkındı!?

Dikkat! İsrail füzeleri geri dönüp kendi başlarında patlamıştı!

İsrail’in abluka altındaki Gazze Şeridi’ne yoğun bombardımanı sürerken Gazze’deki direniş gruplarının da İsrail saldırılarına karşılık roket atışları vardı. Demir Kubbe sisteminin yanlış ateşlenen roketlerinden birinin İsrail tarafında yere düştüğü anlar videolara yansımıştı. İsrail ve ABD şaşkındı ve perişandı!

Bu durum, Milli Çözüm’ün 25 yıldır; Erbakan Hocamızdan aktardığı şu gerçekleri hatırlatmıştı:

ESAM’ın tarihi bir toplantısında rahmetli Başbakanlarımızdan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamız, çağımızın dönüşüm projelerini şöyle açıklamıştı: 27 Mayıs 2006’da İstanbul Ali Sami Yen Stadı’nda muhteşem bir katılım ve coşkuyla kutlanan İstanbul’un Fetih yıl dönümü şöleninden bir gün sonra; Grand Cevahir Kongre Sarayı’nda ESAM tarafından düzenlenen ve İslam dünyasından yüzlerce devlet adamı ve ilim erbabının katılımı ile gerçekleşen, Milli Çözüm Ekibi olarak bizlerin de iştirak ettiğimiz “Müslüman Toplulukları ve Sorumlulukları” konulu ilmi konferansta Erbakan Hoca;

• İslam dünyasının ve insanlığın temel problemlerini ve sebeplerini,

• Kurtuluş çarelerini ve çözüm projelerini,

• Bunlarla ilgili yeni fikir önerilerini, fiili tatbikat örneklerini ve başarılı pratiklerini, çok akıcı bir dille ve çarpıcı misallerle anlatmıştı ve bunlar Milli Çözüm Dergimizde defalarca yazılmıştı.

Artık pilotsuz uçaklarımız hazırdı:

ASELSAN ve TAİ-TUSAŞ gibi Milli müesseselerimizin ve Teknoloji Araştırma şirketlerimizin ürettiği pilotsuz uçakların yapımı tamamlanmış, dünyadaki örneklerinden daha üstün ve etkin konuma ulaşmışlardır. Simülatör sistemiyle, bu uçakların kendisine zarar vermeden çok çeşitli denemeler rahatlıkla yapılmıştır. Bütün bunlarda seri imalat safhasına gelinmiş durumdadır. Her türlü silah ve teknolojik araç ve gereçler üretilip savunma ihtiyaçlarımız için hazırlanmıştır. Bütün bu özgün başarı ve birikimler, Şanlı Ordumuzun hizmetine sunulmuş bulunmaktadır.

a- Pilotsuz uçakların yanında her türlü bilgisayarlı savunma araç ve gereçlerinin,

b- Duvardan, kapıdan, mayınlı ortamdan, tel örgülü ve elektrikli manialardan aşan ve hedefine ulaşıp görevini yapan, yürüyen teknolojik böceklerin,

c- Ulusal ve uluslararası her türlü stratejik konuşma ve yazışmaları dinleyecek ve değerlendirecek, ama kendisi asla çözülmeyecek son sistem iletişim aletlerinin,

d- Düşman ülke ve örgütlerin elindeki bilgisayar sistemlerini, teknolojik projelerini, hıyanet ve saldırı girişimlerini, bunların çok özel ve gizli casusluk şebekelerini takip ve tahrip edici özellik ve yeteneklere sahip, sentetik ilaç kapsülleri benzeri, uzaktan kumandalı ve fark edilmesi imkânsız; bir nevi “suni cin” modellerinin, bunların hepsinin:

e- Tasarım ve proje başlangıçlarını,

f- Model ve deneme safhalarını,

g- Seri üretim ve geliştirme aşamalarını, gerçek ve örnek video çekimleriyle gösteren Erbakan Hoca’nın bu tanıtım filmleri, hayret ve hayranlık uyandırmış ve: “Ahir zamanda ve Hz. Mehdi’nin Deccal’e karşı kutlu savaşında; barut ateş almayacak, silahlar patlamayacak” mealinde müjdelenen haberlerin nasıl hakikat olacağı böylece ispatlanmıştır.

Herhalde düşman güçler ve emperyalist merkezler de bu kutlu gerçeklerin ve mutlu gelişmelerin farkındaydı ve telaşındaydı. Ama önünde sonunda Hak bâtıla, adalet barbarlığa galebe çalacak, inşaallah Türkiye merkezli yeni bir medeniyet inkılabı yaşanacaktı. Bütün bu teknolojik harikaların altyapısını hazırlayan Aziz Erbakan Hocamızı minnetle ve şükranla anıyor, O’nun başlattığı tarihi devrim ve değişimin devam ettiğini hatırlatıyor ve pek yakında büyük zafere erişileceğini bekliyoruz.

 

...

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ..

 

 

 

Yorum Yaz