Nisan 25 14:33

İTTİHAT VE TERAKKİ KAFASI; AKP-CHP VE MHP'NİN ORTAK MAYASI VE AŞI MUAMMASI?!

İTTİHAT VE TERAKKİ KAFASI;  AKP-CHP VE MHP'NİN ORTAK MAYASI  VE  AŞI MUAMMASI?!

http://www.millicozum.com/mc/duyurular/ittihat-ve-terakki-kafasi-akp-chp-ve-mhpnin-ortak-mayasi-ve-asi-muammasiİçeride; cihat ve içtihat ruhu körelince duraklama ve gerilemeye başlayan, Milli savunma ve yerli kalkınmada bilimsel gelişmelere ve teknolojik hamlelere ayak uyduramayan… Dışarıdan ise Siyonist sömürü sermayesinin şekillendirip körüklediği Haçlı Batı’nın intikam hırsı ve sürekli saldırıları karşısında bunalan ve bocalayan koca Osmanlı Devleti, aynı Siyonist merkezlerin ve masonik mahfillerin iktidara taşıdıkları İttihat ve Terakki Partisi’nin kısır aklı ve gafleti hatta kasıtlı hıyanetleri sonucu yıkılmıştır.

 

1. Dünya Savaşı sonunda işgale uğrayan ve parçalanan Anadolu’da, Mustafa Kemal önderliğindeki Şanlı ve Destansı Kurtuluş Savaşı sonucu yeniden bağımsızlığını kazanan ve Türkiye Cumhuriyeti olarak çağdaş kurum ve kavramlarla yol almaya çalışan bu Yeni Devlet, İttihat ve Terakki artıklarının özellikle hain ve tehlikeli takımının da tasfiyesiyle uğraşmıştı. Ancak Atatürk’ün şüpheli ve şaibeli vefatının ardından çok gizli ve sinsi bir darbeyle ve hiç beklenmedik şekilde Cumhurbaşkanı yapılan İsmet İnönü eliyle, çoğu korkusundan yurt dışına kaçan bu İttihatçı-Mason takımı tekrar ülkeye toplanıp iktidara taşınmışlardı.

 

Siyonist Yahudi zihniyetinin ve masonik merkezlerin şekillendirip desteklediği İttihat ve Terakki Cemiyeti (Partisi)nin üç temel ve müptezel özelliği vardı:

 

1- Bunlar, ruhlarına sinmiş bir aşağılık kompleksiyle, hepsi BATICIYDI… Avrupa hayranlığı, gâvur âşıklığına dönüşmüş bulunmaktaydı.

 

2- Türk Milliyetçiliği kılıflı, hatta yeni Osmanlıcılık özentili bir IRKÇILIK akımına kapılmışlardı.

 

3- Özünden uzaklaşmış, taklitçi ve şekilci bir İSLAMCILIK istismarı yapılmaktaydı.

 

Bugün Türkiye’de, Masonik İttihatçılığın bu üç ana akımından, Batıcılığı CHP, Türk Milliyetçiliği kılıflı ırkçılığı MHP, istismarcı İslamcılığı ise AKP devralmış durumdadır. AB dayatmalarına, ABD boyunduruğuna, faiz, fuhuş, kumar ve israf politikalarına, aile ve ahlâk tahribatına, bu üç partinin de ortaklaşa sahip çıkmaları; hepsinin aynı temele dayandıklarındandır. Milli Görüş hariç; İYİ Parti, Davutoğlu ve Babacan’ın girişimleri de aynı kirli ve zehirli zihniyetin farklı versiyonlarıdır. Evet hepsi AB’ci, hepsi ABD’ci, hepsi İsrailci, hepsi eşcinsellik ve lezbiyenlik gibi cinsi sapıklığı, ailevi-ahlâki tahribatı azdıracak İSTANBUL SÖZLEŞMECİ, kısaca hepsi İttihat ve Terakki zihniyetinin değişik taklitçileri ve takipçileri konumundadır.

 

TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ:

Yorum Yaz