Şubat 25 05:20

Küreselciler, Yani Dış Güçler KILIÇDAROĞLU’NU İSTEMİYORMUŞ!?

Küreselciler, Yani Dış Güçler KILIÇDAROĞLU’NU İSTEMİYORMUŞ!?

Yandaş gazetecilerden Mahmut Övür, defalarca şu iddiaları ortaya atmışlardı. Yanlış hatırlamıyorsam, 19 Aralık 2022 akşamı CNN Türk'teki “Ne Oluyor?” programında da bunları tekrar gündeme taşımışlardı…

“Küreselciler, Kemal Kılıçdaroğlu’nun üzerini çizdiler... Küresel güçler, Muhalefetin kazanabilecek bir adayla seçime gitmesini istemekteler... Bu nedenle Kemal Kılıçdaroğlu’nu değil, Ekrem İmamoğlu’nu desteklemekteler...” ifadelerini kullanmışlardı.

Şimdi Mahmut Övür’e ve ona hak veren yandaş kesimlere sormak lazımdı:

1- Küreselcilerin, kazanamayacağı gerekçesiyle Kemal Kılıçdaroğlu’nun üzerini çizdiklerini ve Ekrem İmamoğlu’nu desteklediklerini, Sn. Mahmut Övür nereden biliyorlardı? Küreselci odaklarla hangi irtibatları vardı veya hangi aracılar bu bilgiyi kendisine ulaştırmışlardı?..

2- Bu dedikleriniz doğruysa; Kemal Kılıçdaroğlu’nun önünü kesmek için, ikide bir Mansur Yavaş’ı ve Ekrem İmamoğlu’nu öne süren Meral Akşener’e ve ekibine de; bu aklı Küreselciler mi sunmaktalardı?

3- Bu mantıkla; Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu Küreselcilerin, yani Dış Güçlerin mi adamlarıydı?

4- Öyle ise; tam yirmi yıldır, Sn. Erdoğan’ı iktidara taşıyanlar ve orada tutanlar Küreselciler mi olmaktaydı?

Sizin “Küreselciler” dedikleriniz, aslında dış güçler ve Siyonist odaklardı... Bunlar ABD ve AB’ye yön veren malum ve mel'un mihraklardı. Dünya ekonomisine ve bu zulüm ve sömürü sistemine hâkim olan faizci ve tekelci sermaye baronlarıydı... Eh, bu şeytan şebekesinin, yani Küreselci Çete’nin istemediği adam da, ülkemiz ve Milletimiz için hayırlı olmalıydı!..

Şimdi gelin bu Küreselcilerin kim olduklarını ve şeytani planlarını Erbakan Hocamızdan dinleyelim:

Hasan Ünal: Efendim, Siz diyorsunuz ki: “Bu seçimler çok tarihi bir dönüm noktasında yapılmaktadır ve Çanakkale Savaşı kadar önemli bir konumdadır!” Neden bu kadar önemlidir? Bunu bu kadar önemli kılan sebepleri anlatarak başlarsak, buyurunuz!

Prof. Dr. Necmettin Erbakan: Evet; bu seçim, niçin başka seçimlerle mukayese edilmeyecek kadar mühim bir seçimdir? Çünkü önce şunu ifade edelim ki, her seçim mühimdir. Çünkü seçimlerde kendimizin, milletimizin ve bütün insanlığın dünya ve ahiret saadeti bakımından tercihimizi orta yere koyuyoruz. Bundan daha mühim şey olamaz. Ancak bu seçimler, diğer bütün seçimlerin içerisinde çok daha büyük bir özelliğe sahip bulunmaktadır. Çünkü söylediğimiz tercihten başka, “bu seçimler, -Türkiye olarak- var olmaya veya yok olmaya” karar verme seçimidir. Bu niçin böyledir? Önce bir defa, bulunduğumuz noktayı tespit etmekte yarar var. Bakın bu seçimi hangi noktada yapıyoruz?

Makalenin Tamamı İçin: https://www.millicozum.com/mc/duyurular/kureselciler-yani-dis-gucler-kilicdaroglunu-istemiyormus

Yorum Yaz