Eylül 28 21:06

MAFYA SİYONİZM’İN EN ALT MAŞASIYDI İŞBİRLİKÇİ İKTİDARLAR İSE MAFYANIN KISKACINDAYDI!

MAFYA SİYONİZM’İN EN ALT MAŞASIYDI  İŞBİRLİKÇİ İKTİDARLAR İSE MAFYANIN KISKACINDAYDI!

2021 Haziran başında; yıllarca AKP kongrelerine katılıp ağırlanan ve kendisine özel koruma sağlanan, ama sonunda birtakım kirli ilişkilerini ve gizli gerçekleri deşifre edince suç örgütü lideri olarak tanıtılan Sedat Peker, 9'uncu videosunu yayımlamıştı. "Yaşadıkça ve yaşlandıkça değil, direndikçe büyürüz" başlığıyla yayımlanan videoda Peker, siyasetin gündemindeki “10 bin dolarlık milletvekili” konusunu gündemine almıştı. Peker, ''Benim 10 bin dolar yolladığım bir milletvekili yok ama daha çok yolladıklarım var. Bana 10 bin doları nasıl yakıştırdınız. Ben aç, açıkta kalırım yine herkesten fazla veririm. Hani diyorlar ya bunu açıkla diye. Ben kimseye 10 bin dolar vermedim ama daha büyük paralar yolladım. Çanta çanta…'' ifadelerini kullanmıştı.

Metin Külünk, Mafya Aracısı mıydı?

Sedat Peker, “10 bin dolarlık milletvekili” iddiasıyla adı kulislerde konuşulan AKP MKYK üyesi Metin Külünk’ü anlatmıştı.  

“Şimdi Metin Külünk'ten konuşacağız” diyen Peker, ''Metin abi beni telefondan aradı, (güya Joe) Biden beni Erdoğan'a karşı (kışkırtmaktaymış)... Ya dedim abi ne diyorsun sen, Biden işi gücü bırakmış Sedat Peker'i mi bekliyor, hepten delirdik, vallahi bunlar delirdiler. Adamlar dünyayı yönetiyor, onun (koca ABD’nin) Devlet Başkanı Sedat Peker'i mi bilecek (öne sürecek!?). Benim kendi meselem var. (Metin Külünk) Beni sakinleştirdi, konuştu konuştu. Sonra benim yanımdan ayrıldı, beni itibarsızlaştırmak için kurulan mafyalar var, tecavüz hikayelerini kurgulayan puştlar var ya… (Evet) Onlar var, vekiller var, devletten adamlar var!.. Özel adamları ama fındık kadar beyinleri var. O yüzden Metin ağabeyi konuşacağız. Beni yolda bırakanı rezil edeceğim, ha Metin ağabeyi rezil etmeyeceğim, ne yaşadık onu anlatacağım'' diyerek ifşaatlarını sıralamıştı.

“AKP’nin Seçim Zamanı Dağıttığı Kahveleri Ben Sağladım…”

 

TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ:

 

Yorum Yaz