Mayıs 25 01:40

MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ KONYA TEMSİLCİLİĞİNDEN FOTOĞRAF SERGİSİ ve BASIN AÇIKLAMASI İLE FİLİSTİN’E DESTEK!..

MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ KONYA TEMSİLCİLİĞİNDEN FOTOĞRAF SERGİSİ ve BASIN AÇIKLAMASI İLE FİLİSTİN’E DESTEK!..

MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ KONYA TEMSİLCİLİĞİNDEN

FOTOĞRAF SERGİSİ ve BASIN AÇIKLAMASI İLE FİLİSTİN’E DESTEK!..

 Milli Çözüm Konya Temsilciliğince "AKSA TUFANI HAREKATI TARİHİN KIRILMA NOKTASI MI?"   ve  "İSRAİL'İN SİYONİZMİN SONUNU HAZIRLAYAN GAZZE KATLİAMI" konulu fotoğraf sergisi valilik yanı KAYALI PARK’ta açıldı. Açılış öncesi güncel Filistin gündemi ile ilgili basın açıklaması yapıldı.

 

Milli Çözüm Dergisi İç Anadolu ve Ege Bölge Başkanı Necmettin Musa Bişkin, İl Temsilciliğince düzenlenen resim sergisi açılışı öncesi yaptığı basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Siyonist İsrail’in sapık inancına göre, Arz’ı Mevud (Yahudilere vadedilen toprakların) Nil ile Fırat arasında yer alan bölgeyi işaret ettiğini belirten Bişkin, Türkiye’nin önemli bir kısmını İsrail’e katma planlarının olduğuna dikkati çekti.

“Kahraman Filistin Halkı, gasp edilen vatan topraklarını savunurken, aslında Türkiye’mizi de korumaktadır.”

 

İSRAİL ARZ-I MEV’UD PEŞİNDE!.

“Hamas’ın mücadelesi, Şanlı Kurtuluş Savaşımızla aynıdır” diyen Necmettin Musa Bişkin, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu kavga, işgale uğrayan vatan topraklarının asıl sahiplerine bırakılmasının kavgasıdır. Bugün Hamas’ın haklı mücadelesini gölgelemeye çalışanlar ile geçmişte, Mustafa Kemal Atatürk ve Kuvayi Milliye Kahramanlarını, “İsyancı” olmak ve ‘fesat çıkarmakla’ suçlayanlar aynı zihniyete sahiptir.”

İsrail, sapık inancının bir ürünü olan, Arzı mevud’u gerçekleştirmek için fırsat bulduğunda, Türkiye’ye de saldırabileceğine dikkati çeken Bişkin, “Kahraman Filistin Halkı, gasp edilen vatan topraklarını savunurken, aslında Türkiye’mizi de korumaktadır” şeklinde konuştu.

Filistin’de, Kassam Tugayları’nın başlattığı, tarihi Aksa Tufanı Operasyonu’nun, İsrail’i sarstığını ve ‘yenilmezlik’ balonunu patlattığını belirten Bişkin, “Siyonist kuduzlar, kayıplarına karşılık olarak, sivil katliamlara başlamıştır. Gazze’deki hastane, cami, okul ve alışveriş merkezlerini yani sivillerin yaşadığı merkezleri bombalamaktan geri durmamaktadır. Buna karşılık direnişçiler ise, İsrail’in sadece askeri tesislerini hedef almaktadır” dedi.

Milli Çözüm Dergisi İç Anadolu ve Ege Bölge Başkanı Bişkin, Hamas’ın topraklarını savunmada gösterdiği üstün cesaret ve başarı karşısında, İsrail’in ciddi şekilde zayıfladığına ve etkisiz bırakıldığına işaret ederek, “Dünyanın en gelişmiş, en güçlü ordusu olduğu iddia edilen İsrail ordusu, direnişçiler karşısında çaresiz duruma düşmüştür. Hamas, İsrail istihbaratının zafiyetinden, çok akıllı bir strateji ile ustaca plan yaparak en iyi şekilde faydalanmıştır” şeklinde konuştu.

Necmettin Musa Bişkin önemli detaylara dikkat çekti:

“Gazze’de İsrail sivilleri hunharca katlederken, Erdoğan iktidarı Lübnan Tezkeresi ile meşgul olmaktaydı. Meclis Genel Kurulunda onaylanan tezkere ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Lübnan’daki görevi 1 yıl daha uzatılmıştı.

Erbakan Hocamızın buyurdukları gibi, “Ey Akepe iktidarı! Yahu asıl saldıran, fitne fesat çıkaran İsrail olduğu halde, siz Türk askerimizi niye Lübnan’a gönderiyorsunuz? Kuzeyden gelecek saldırılara karşı İsrail’i korumak mı istiyorsunuz? O kadar cesursanız ve barış taraftarıysanız, Filistinli masum Müslümanları İsrail katliamlarından korumak üzere askerlerimizi niye Gazze’ye yollamıyorsunuz?’’ diye soran Bişkin, Erbakan Hoca’nın İsrail’e Türk Askerimizi göndermesindeki detaylardan ‘’İşte Erbakan ile Erdoğan’ın farkı!’’ vurgusu ile bahsetti.

 

Hatırlayınız, terör devleti İsrail’in Filistin’deki işgal ve zulmünü engellemek için, Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, 54’üncü Hükümet’in Başbakanı olarak son derece önemli ve tarihi bir karar almıştı. Ve bu karar Resmî Gazete’de yayımlanmıştı.

‘Türkiye Tarafından Hebron (El-Halil)’a Askeri Personel Gönderilmesi Hususunda Hükümetin Yetkili Kılınması İçin, Anayasa’nın 92’nci Maddesine Göre İzin Verilmesine Dair’

Karar No: 487, Karar Tarihi 20.02.1997 (Resmî Gazete ile yayımı: 22.02.1997, Sayı: 22913) nolu kararı Erbakan çıkartmış, 28 Şubat darbesine rağmen bu karar uygulanmış ve İsrail de buna uymak zorunda kalmıştı.

Bişkin Açıklamasını;

‘’Artık yeni bir Erbakan’a ve Milli Çözüm Programına acilen ihtiyaç vardır!.” sözleri ile tamamladı.

Konuşma sonrası yapılan dualarla

 "AKSA TUFANI HAREKATI TARİHİN KIRILMA NOKTASI MI?"   ve

"İSRAİL'İN SİYONİZMİN SONUNU HAZIRLAYAN GAZZE KATLİAMI"

Konulu fotoğraf sergisinin açılışı Necmettin Musa Bişkin tarafından yapıldı.

 

Milli Çözüm Dergisi yetkilileri ve misafirlerce fotoğraf sergisindeki tablolar incelendi.. Sergi  08/11/2023 Çarşamba gününe kadar ziyarete açık olacak!.

Yorum Yaz