Şubat 21 14:23

Siyonizm’in (İsrail’in) Uyuşturucu Trafiği ve PKK-PYD’NİN BEYAZ ZEHİR TİCARETİ

Siyonizm’in (İsrail’in) Uyuşturucu Trafiği  ve  PKK-PYD’NİN BEYAZ ZEHİR TİCARETİ

21 Ekim 2020 tarihinde NTV akşamüstü haberlerinde: “Paraguay’dan İsrail’e gidecek olan bir yük gemisinde yapılan aramada, yaklaşık dört (4) milyar TL tutarında uyuşturucu madde yakalandığı…” bilgisi aktarılmıştı. Ancak aynı günkü diğer haber bültenlerinde ve internet haber sitelerinde, ne öncesi ne sonrası süreçte bu çarpıcı gelişmeyle ilgili hiçbir haber ve yorumun yer almaması daha da enteresandı. Anlaşılıyor ki Gizli Dünya Devleti sayılan Siyonist merkezler, anında bu habere sansür uygulatmışlardı. Böylece Siyonist çetenin ve emperyalist sömürü şebekesinin kirli ve tehlikeli yüzü saklanmaya çalışılmıştı.

 

21 Ekim 2020 NTV haber kuşağında: “Paraguay’da Ülke Tarihinin En Büyük Uyuşturucu Baskınını” aynen şöyle duyurmuşlardı;

 

“Paraguay’da, narkotik ekipleri ülke tarihinin en büyük uyuşturucu operasyonuna imza attı. İSRAİL’e doğru yola çıkmak üzere bir gemiye yüklenen kömür konteynırlarından 2,5 tona yakın uyuşturucu çıktı. Ele geçirilen uyuşturucunun piyasa değerinin 500 milyon dolar yani 4 milyar lira olduğu açıklandı. Olayla ilgili çok sayıda kişi gözaltına alınırken, kaçakçılık şebekesinin liderinin de Paraguay devlet televizyonunun eski genel yayın yönetmeni olduğu saptanmıştı.”[1]

 

Bu durum, Sn. Recep T. Erdoğan’ın aynı günlerdeki: “Biz zahiren iktidar olduk amma fikren (ve fiilen) hâlâ iktidar olamadık!”… “Medya maalesef bizim sesimizi ve nefesimizi yansıtmamaktadır!..” itiraflarını haklı çıkarmaktaydı… Çünkü Türkiye’deki ve dünya genelindeki MEDYA; görünüşte yandaş da olsa, muhalif rolü de oynasa, hepsi Siyonist merkezlerin komuta ve kontrolü altındaydı. Böyle olmasaydı, NTV’nin 21 Ekim 2020 tarihli akşam haberlerinde aktardığı “Paraguay’dan İsrail’e gidecek gemide 4 milyar TL’lik uyuşturucu yakalandığı” haberi bütün haber bültenlerinden ve internet sitelerinden bir anda çıkartılamazdı.

 

TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ:

Yorum Yaz