Mayıs 25 01:00

Sorumsuz, Onursuz ve Huysuz Kişinin Hz. ALİ ve EHL-İ BEYT KÜSTAHLIĞI

Sorumsuz, Onursuz ve Huysuz Kişinin  Hz. ALİ ve EHL-İ BEYT KÜSTAHLIĞI

Sorumsuz, Onursuz ve Huysuz Kişinin

Hz. ALİ ve EHL-İ BEYT KÜSTAHLIĞI

    

“Hayır, (asıl) zalimler; hiçbir bilgiye dayanmaksızın kendi hevâ (istek ve tutku)larına uymuş (ve Allah’ın sözlerini kendi heveslerine uydurmuş olan)lardır. (Bunlar Kur’an’ı ve Resulüllah’ı değil, kendi kuruntularını esas almışlardır. Oysa bir bilgi ve belgeye dayanarak ilmi tartışma yapanların hataları bağışlanır.) Allah'ın saptırdığını artık kim hidayete ulaştıracaktır? Onların hiçbir yardımcıları bulunmayacaktır.” (Rum: 29)

Şeytanın iğvalarını ve kendi nefsani kurgu ve kuruntularını; ilmi, İslami ve tarihi doğrularmış gibi anlatmaktan sakınıp sıkılmayan birisi, “Cahil cesur olur” deyimine uygun bir hezeyanla Hz. Ali ve Ehl-i Beyt’ten mübarek evlatları Hz. Hasan ve Hz. Hüseyin Efendilerimize iftira ve hakaretler yağdırmaya başlamıştı. Hatta bu sefil ve rezil kişi, hırsını ve hızını alamayıp, bütün Ehl-i Sünnet ulemasına sataşıp suçlamaktan bile utanmamıştı!.. Ve tabi ağzından fossuranların rezil rüsva olacakları günler de yakındı.

İşte bu ayarsız ve tutarsız kişilerin yazdıkları:

Zırvacı Başlık: “Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.”[1]

Küresel boyutlarda süren Hak-bâtıl mücadelesinin merkezi haline gelen Türkiye, kritik bir süreçten geçerken idrak etmekte olduğumuz Mevlit Kandili, zaferimizin müjdecisi olsun. Bu dilekle kandilinizi kutluyorum.

Türkiye bir an evvel bu türbülanstan kurtulmazsa işler sarpa sarabilir(miş…)

Fransız Milletvekili Thierry Mariani, Avrupa Parlamentosu'nda yaptığı konuşmada AB'nin Türkiye'nin mutlak gücü karşısında sadece gözyaşı döktüğünü söyledi. 28 Mayıs2023 sonrasında her iki seçimi kazandığı halde iktidarı tümüyle takiyeci Zümre'ye devreden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pelikan Hükümetinin bir dediğini iki etmezken; Türkiye'nin içi bizi, dışı düşmanlarını yakıyor. Türkiye bir an evvel bu türbülanstan kurtulmazsa işler sarpa sarabilir.

Zira T.C. gibi YRP'yi (Fatih Erbakan’ın Yeniden Refah Partisi’ni) de Yahudi kurdu! (Düzmecesi…)

T.C.'yi kuran takiyeci zümre, Kemalcı paganist öğretiyle 1000 yıllık Türk-İslam Medeniyeti’ni karalayıp karanlığa gömerek tarihi sıfırdan başlattı. Fatih Bey de Erbakan'ın; "Müslümanlara Türkiye'yi açık cezaevi haline getiren bu hile rejimi ve köle düzeni bir Yahudi şaheseridir" diyerek Kemalcı vesayet statükosuyla yaptığı yarım asırlık şanlı mücadeleyi önemsiz, itibarsız gösterip yok sayarak yeni bir 40 yıldan söz etmekte, başka bir söylemle her şeyi sıfırdan başlatmaktadır. Zira T.C. gibi YRP'yi de Yahudi kurdu.

Makalenin tamamı için: https://www.millicozum.com/mc/duyurular/sorumsuz-onursuz-ve-huysuz-kisinin-hz-ali-ve-ehl-i-beyt-kustahligi

Yorum Yaz